مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده شامپوهای ساشه ای هتلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد اولیه تهیه شامپو هتلی ساشه ای مرغوبمرکز تولید انواع شامپوهای ساشه ای هتلی

تولید کننده شامپوهای ساشه ای هتلی این شامپو ها را در بسته بندی های کوچک و جذاب و همچنین با کیفیت بسیار مطلوب تولید می کند و به بازار روانه می نماید. مشتریان اصلی این شامپو ها قطعا هتل داران سراسر کشور می باشند. همانطور که مستحضر هستید هتل های دو ستاره به بالا موظف هستند که یکسری از محصولات بهداشتی را در اختیار مسافرین خود قرار دهند و شامپو و صابون هتلی در زمره همین محصولات بهداشتی دسته بندی می شوند. دلیل بسته بندی های کوچک این شامپو ها، مصرف شدن کامل هر یک از آن ها در زمان اسکان مسافرین در داخل هر اتاق و رعایت موازین و اصول بهداشتی است.

تولید کننده شامپوهای ساشه ای هتلی

مواد اولیه تهیه شامپو هتلی ساشه ای مرغوب

مواد اولیه تهیه شامپو هتلی ساشه ای مرغوبمواد اولیع تهیه شامپو هتلی ساشه ای مرغوب به چند دسته تقسیم می شوند که این دسته ها به شرح زیر می باشند:

  • مواد سطحی: مواد فعال کننده سطحی از اجزای اصلی تولید شامپو هتلی می باشند که شامل آنیونی، کاتیونی، آمفوتری و غیر یونی تقسیم بندی می شود.
  • آب: قطعا آب در صدر فهرست مواد اولیه تولید کننده شامپوهای هتلی قرار دارد و این به معنی آن می باشد که بیشترین حجم شامپوهای هتلی را آب تشکیل می دهد و در ساخت این شامپو ها نقش حلال را دارد.
  • افزودنی ها: افزودنی ها به عنوان تقویت کننده و تثبیت کننده کف در فرمولاسیون شامپوهای هتلی استفاده می شوند. این افزودنی ها همچنین شامل مواد نگه دارند برای افزایش تاریخ انقضا و طول عمر این شامپو ها نیز می باشند.

مرکز تولید انواع شامپوهای ساشه ای هتلی

مرکز تولید انواع شامپوهای ساشه ای هتلیمرکز تولید شامپو هتلی مرغوب ساشه ای، با ایده پوشش دادن نیاز هتل ها، قطعا سهم خیلی مناسبی از بازار را به خود اختصاص داده است. بدیهی می باشد که روزانه چندین هزار نفر در هتل های سراسر کشور اقامت می کنند و قاعدتا برای تک تک ایشان باید محصولات بهداشتی در نظر گرفته شود.

طبیعتا در ایامی مانند تعطیلات عید نوروز یا بخشی از تعطیلات تابستان، این آمار چندین برابر خواهد شد و نیاز این هتل ها نیز بیشتر و بیشتر می گردد. پس این مراکز تولید و توزیع کننده بر این موضوع اشراف دارند که با عرضه با کیفیت این محصولات می توانند تجارت خود را بسیار گسترش دهند.

کما اینکه در حال حاضر چند برند قدرتمند در این زمینه مشغول به فعالیت گسترده ای می باشند و شما می توانید با مطالعه رزومه تمام این برند ها، از با کیفیت ترین ایشان آگاه شده و برای خرید خود اقدام فرمایید.

کیفیت بسیار مطلوب تولیدات داخلی، سبب صادرات شامپوهای ساشه ای هتلی به کشورهای همسایه نیز شده است.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید