مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده محصولات بهداشتی هتلی صحت

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید عمده محصولات هتلیفروش محصولات هتلی با تخفیف ویژهارائه دهنده شامپو هتلی در هتل‌ های پنج ستارهاعطای نمایندگی محصولات هتلیپک بهداشتی هتلی با قیمت مناسب در کشورتولید کننده محصولات هتلی در اصفهانبررسی ویژگی های محصولات هتلیفروشگاه انواع محصولات هتلی درجه یکشرکت صنعتی و بازرگانی محصولات هتلی در تبریز

همه مردم به طور روزانه از یک سری لوازم بهداشتی برای نظافت شخصی خود استفاده می کنند. عمومی ترین مواد بهداشتی عبارتند از:

 • خمیر دندان
 • مسواک
 • صابون
 • شامپو
 • مایع دستشویی

در مواقعی مثل سفر یا اقامت در هتل نیز به همه این لوازم نیاز پیدا می کنیم. اما به همراه بردن بسته های بزرگ این لوازم معمولاً مشکل است. از طرفی برای همه ما پیش آمده؛ که در هنگام عزیمت به سفر حتی وسایل شخصی خود مثل مسواک یا شانه را فراموش کنیم. به همین دلیل وسایلی تحت عنوان محصولات هتلی به وجود آمده اند.

تقریباً همه مردم به منظور رعایت بهداشت و حفظ سلامتی خود از یک سری لوازم استفاده می کنند. مسواک، خمیر دندان و وسایل حمام از جمله این لوازم هستند. می دانیم؛ که توجه به نظافت و بهداشت در سفر از نکات ضروری است؛ که هر فردی باید به آن توجه کند. امروزه به منظور رفاه حال مسافران، خرید محصولات هتلی توسط مسئولین مراکز اقامتی انجام می گیرد. محصولات بهداشتی هتلی صحت، بسیار مشهور بوده؛ و معمولاً به صورت عمده تهیه می شوند.

خرید عمده محصولات بهداشتی هتلی صحت

خرید عمده محصولات هتلی

خرید عمده محصولات هتلیتغذیه مناسب، خواب کافی، ورزش و رعایت مسائل بهداشتی، مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر سلامت انسان به شمار می روند. در این میان به نظر می رسد؛ که رعایت بهداشت، مهم تر از سایر موارد است. چرا که بدون توجه به این امر، عوامل دیگری مثل تغذیه صحیح کارآیی خود را از دست می دهند.
به عبارت دیگر، ورود میکروب ها و باکتری های مضر به بدن، بیش از هر مسئله دیگری سلامت افراد را به خطر می اندازد. از این رو باید به هر ترتیبی شده از نفوذ هر گونه آلودگی به بدن پیشگیری کرد.

کلیه اقشار جامعه برای رسیدگی به نظافت شخصی و رعایت بهداشت فردی از یک سری وسایل بهداشتی استفاده می کنند. بیشترین ماده ای که چندین بار در روز با آن سر و کار داریم؛ صابون است.

نکته قابل ذکر در مورد مسائل نظافتی، رعایت بهداشت فردی و عمومی در سفرهاست. با توجه به این که اغلب مردم از هتل ها و مراکز اقامتی عمومی استفاده می کنند؛ اهمیت مسائل بهداشتی در این اماکن بیش از منزل می باشد. زیرا رعایت بهداشت فردی، رسیدگی به بهداشت عمومی را راحت تر می کند.

در حال حاضر کلیه مراکز اقامتی مجهز، بخشی از بودجه خود را به خرید لوازم هتلی اختصاص می دهند. در واقع این لوازم، بخشی از تجهیزات مورد نیاز هتل به شمار می روند. شایان ذکر است؛ که خرید محصولات بهداشتی هتلی، معمولاً به صورت عمده انجام می شود. این محصولات در ابعاد کوچک و با بسته بندی های مناسب در اختیار مهمانان قرار می گیرند.

فروش محصولات هتلی با تخفیف ویژه

فروش محصولات هتلی با تخفیف ویژهخدمات هتلداری، طیف گسترده ای را در بر گرفته؛ و از جنبه های گوناگون، قابل بررسی است. بخشی از این خدمات به تهیه ملزومات هتلی یا لوازم مورد نیاز مهمانان اختصاص دارد. این ملزومات نیز به نوبه خود انواع مختلفی داشته؛ و نیازهای مختلف مسافران را پوشش می دهند.
به عنوان مثال می توان از تجهیزات بهداشتی هتلی نام برد. مهم ترین این وسایل عبارتند از:

 • مسواک هتلی
 • خمیر دندان هتلی
 • انواع شامپو در ابعاد کوچک
 • صابون های هتلی
 • مایع دستشویی
 • نرم کننده
 • دستمال کاغذی
 • شانه هتلی
 • کیت اصلاح
 • گوش پاک کن

البته قرار دادن این وسایل در پک های مسافرین در همه هتل ها یکسان نبوده؛ و به عوامل مختلفی مثل بودجه خرید محصولات هتلی بستگی دارد. مثلاً برخی هتل ها حتی کیت خیاطی و وسایلی مثل جوراب یا پاشنه کش نیز در کنار لوازم بهداشتی مسافرتی ارائه می دهند.

فروش محصولات هتلی به روش های مختلفی در سراسر کشور انجام می گیرد. اما برخی از مراکز، این محصولات را با تخفیف ویژه عرضه می کنند. به عنوان نمونه می توان از تولید کنندگان لوازم شوینده و بهداشتی نام برد.
شایان ذکر است؛ که امروزه با توجه به استقبال بازار از محصولات هتلی، بسیاری از شرکت ها و کارخانه های تولید مواد بهداشتی به عرضه کالاهای خود در ابعاد کوچک تک نفره می پردازند. چنین محصولاتی با پسوند هتلی فروخته شده؛ و مخصوص مسافرت می باشند.

ارائه دهنده شامپو هتلی در هتل‌ های پنج ستاره

ارائه دهنده شامپو هتلی در هتل‌ های پنج ستارههمان طور که در بخش قبل اشاره شد؛ محصولات هتلی بسیار متنوع بوده؛ و هر مرکز اقامتی بنا بر شرایط خود بخشی از آنها را در اختیار مهمانان قرار می دهد. اما به طور قطع می توان گفت؛ که در حمام هر مرکزی می توان شامپو تک نفره هتلی را پیدا کرد. این شامپوها در برندها و ابعاد مختلف موجود می باشند.

به عنوان نمونه می توان از ارائه دهنده شامپو هتلی در هتل های پنج ستاره نام برد. در این قبیل اماکن، کلیه نیازهای مسافران در نظر گرفته شده؛ و بهترین محصولات ارائه می گردد. در بسیاری از هتل های پنج ستاره، شاهد عرضه پک های بهداشتی، کیت اصلاح و کیت خیاطی در کنار هم می باشیم. اما بدون شک، شامپوهای کوچک هتلی بیش از هر وسیله دیگری مورد نیاز می باشند.

بسیاری از مسئولین مراکز اقامتی به دنبال تهیه شامپو هتلی ارزان می باشند. در این خصوص باید گفت؛ که این محصولات به نوبه خود تنوع داشته؛ و با قیمت های مختلفی به فروش می رسند. برخی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت شامپو هتلی به شرح زیر می باشند:

 • سایز و ابعاد شامپو
 • نوع بسته بندی (ساشه ای، قوطی پلاستیکی و …)
 • مارک یا برند بهداشتی محصول
 • محل تولید شامپو
 • ترکیبات و مواد به کار رفته برای شامپو
 • ویژگی های خاصی مثل نرم کنندگی
 • رنگ و رایحه شامپو
 • روش تجارت محصولات هتلی

شایان ذکر است؛ که لیست قیمت شامپو هتلی را باید از طریق منابع معتبر به دست آورد. همچنین ذکر این نکته لازم است؛ که قیمت شامپو در مراکز اصلی تولید یا توزیع آن مناسب تر از بازار می باشد.

مسلماً ارائه دهنده شامپو مسافرتی در هتل های پنج ستاره، بیش از هر چیز کیفیت این ماده بهداشتی را در نظر می گیرد.

اعطای نمایندگی محصولات هتلی

اعطای نمایندگی محصولات هتلیسفر، همواره بخشی از زندگی بشر را تشکیل داده است. به عبارت بهتر از زمان های بسیار دور (پیش از اختراع وسایل نقلیه مدرن) انسان ها به دلایل مختلف تمایل داشته اند؛ که زمان خاصی را به دور از شهر و دیار خود می باشند.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی، این امر بیش از پیش اهمیت یافته؛ و با گسترش وسایل نقلیه با امنیت بیشتری امکان پذیر است. از طرفی با توجه به ماشینی شدن زندگی روزمره، مسافرت رفتن برای ارتقای وضعیت روحی انسان توصیه می شود.

مسئله ای که همه مردم در هنگام سفر با آن مواجه هستند؛ این است؛ که در طول این زمان به بسیاری از لوازم موجود در منزل نیاز داریم. منظور وسایلی است؛ که جهت صرف غذا، استراحت و رسیدگی به نظافت خود به کار می بریم.
اما به همراه بردن ظروف غذاخوری، لوازم خواب و از همه مهم تر بسته های بزرگ مواد بهداشتی (مثل صابون و شامپو) بسیار مشکل است. به همین دلیل اغلب مردم در هنگام سفر هتل را به عنوان محلی برای استراحت و رسیدگی به بهداشت خود انتخاب می کنند.

سال هاست؛ که با کالاهایی به نام محصولات هتلی مواجه هستیم. لوازم بهداشتی در صدر این محصولات قرار دارند. اغلب خریداران این اقلام، مستقیماً به نمایندگان پخش مراجعه می کنند. جهت کسب اطلاع درباره شیوه اعطای نمایندگی محصولات هتلی و شرایط آن می توان از سایت های اینترنتی معتبر کمک گرفت.

پک بهداشتی هتلی با قیمت مناسب در کشور

پک بهداشتی هتلی با قیمت مناسب در کشوریکی از مسائلی که کلیه مسافران با آن درگیر هستند؛ رسیدگی به نظافت شخصی است. برای بسیاری از افراد به همراه بردن کلیه وسایل آن هم در ابعاد بزرگ خوشایند نیست. به همین علت مردم ترجیح می دهند؛ که از پک بهداشتی موجود در هتل ها استفاده کنند.

به طور معمول وسایل بهداشتی هتلی شامل صابون، شامپو، مسواک و خمیر دندان است. اما در برخی هتل های مجهز اقلامی مثل نرم کننده، دستمال کاغذی، وسایل اصلاح، شانه، حوله و دمپایی نیز در اختیار مهمانان قرار می گیرد. 
برخی از این وسایل یکبار مصرف هستند. در نتیجه با خیال راحت می توان آنها را استفاده کرد.

با توجه به آنچه بیان شد؛ بدیهی است؛ که پک های بهداشتی هتلی با قیمت های مختلفی در کشور به فروش برسند. برخی از مسائل تعیین کننده قیمت پک های هتلی عبارتند از:

 • نوع و تعداد لوازم قرار گرفته در پک بهداشتی
 • مارک محصولات هتلی
 • کیفیت وسایل
 • نحوه بسته بندی پک بهداشتی هتلی
 • محل عرضه و نحوه فروش پک هتلی

همان گونه که مشخص است؛ علاوه بر نوع پک، نحوه خرید و فروش آن نیز بر قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد. شرکت های معتبر فعال در حوزه تولید و پخش محصولات هتلی در کشور، انواع پک های بهداشتی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. برخی از این مراکز به صورت اینترنتی نیز فعالیت کرده؛ و از هر نقطه ایران می توان محصولات آنها را خریداری کرد.

تولید کننده محصولات هتلی در اصفهان

تولید کننده محصولات هتلی در اصفهاندر کلیه کارخانه های سازنده لوازم و مواد بهداشتی می توان محصولات هتلی را تولید کرد. بنابراین تعداد تولید کنندگان این حوزه بسیار زیاد می باشد. به نحوی که امروزه در نقاط مختلف کشور می توان سازندگان انواع وسایل مسافرتی را پیدا کرد.
به عنوان مثال در اینجا تولید کننده محصولات هتلی در اصفهان را نام می برم. اصفهان، شهری نسبتاً بزرگ با جاذبه های گردشگری فراوان بوده؛ و همواره تعداد زیادی مسافر را در خود جای داده است. در نتیجه تولید محصولات هتلی به میزان بالا در این شهر بدیهی به نظر می رسد.

بهترین تولید کنندگان محصولات هتلی در اصفهان، بیش از هر چیز به کیفیت محصولات ارائه شده توجه می کنند. البته نوع بسته بندی و قیمت محصولات نیز به نوبه خود مهم است. بخش قابل توجهی از محصولات هتلی تولید شده در شهر اصفهان، مستقیماً در اختیار مراکز اقامتی قرار می گیرند. بدون شک در این حالت قیمت وسایل مناسب تر خواهد بود. زیرا فروش محصولات به طور مستقیم و بودن واسطه انجام گرفته است. در نتیجه بسیاری از هزینه های اضافی حذف شده و قیمت نهایی پایین می آید.

محصولات هتلی را می توان به اشکال مختلف طبقه بندی نمود. اما وسایل بهداشتی و نظافتی این حوزه به دو دسته بزرگ لوازم یکبار مصرف هتلی و مواد بهداشتی (صابون و شامپو و …) تقسیم می شوند.
برخی از لوازم یکبار مصرف مسافرتی عبارتند از:

 • دمپایی یکبار مصرف هتلی
 • شانه یکبار مصرف
 • مسواک یکبار مصرف هتلی
 • دستمال کاغذی معمولی و دستمال مرطوب هتلی
 • سوهان ناخن یکبار مصرف
 • لیف یکبار مصرف
 • کلاه دوش هتلی یکبار مصرف
 • حوله های یکبار مصرف
 • ملافه و روبالشی یکبار مصرف

بررسی ویژگی های محصولات هتلی

بررسی ویژگی های محصولات هتلیهر چند که تجهیزات مورد نیاز مراکز اقامتی، بسیار گسترده بوده؛ و اقلامی مثل ظروف چینی هتلی را نیز در بر می گیرند؛ اما در این نوشتار، بیشتر محصولات بهداشتی هتلی مد نظر قرار گرفته اند.

برای بررسی ویژگی های محصولات هتلی، باید به کاربرد هر محصول توجه کرد. در حال حاضر به منظور رعایت کامل بهداشت از تعدادی وسایل یکبار مصرف استفاده می شود. در بخش قبل، مهم ترین این لوازم را نام بردیم.
همان طور که مشخص است؛ این وسایل پش از یکبار استفاده دور انداخته می شوند.

در کنار اینها یک سری محصولات هتلی مثل صابون و شامپو قرار دارند؛ که در ابعاد کوچک و با پسوند تک نفره تولید شده اند. از نام این کالاها مشخص است؛ که جهت استفاده یک نفر طراحی شده اند. این اقلام نیز معمولاً در طول سفر مصرف شده؛ و چیزی از آنها باقی نمی ماند.

ویژگی بارز کلیه محصولات هتلی، بهداشتی بودن آنهاست. در اصل هدف از تولید و عرضه این محصولات نیز توجه به بهداشت و نظافت فردی می باشد. همچنین این محصولات به گونه ای بسته بندی می شوند؛ که به راحتی قابل استفاده باشند.

ناگفته نماند؛ که محصولات هتلی نیز مانند سایر لوازم بهداشتی، متنوع بوده؛ و با ترکیبات مختلفی تولید می گردند. در بسیاری از هتل های مجهز شاهد عرضه یک سری وسایل ویژه کودکان می باشیم. مثلاً می توان از مسواک، خمیر دندان و شامپوی هتلی مخصوص بچه ها نام برد.

فروشگاه انواع محصولات هتلی درجه یک

فروشگاه انواع محصولات هتلی درجه یکفروشگاه محصولات هتلی درجه یک، بهترین های حوزه خود را عرضه می کند. واضح است؛ که اقلام درجه یک هتلی از لحاظ کیفیت و کارآیی در بالاترین رده ممکن قرار دارند. البته امروزه مراکز زیادی به عنوان فروشگاه انواع محصولات بهداشتی هتلی فعالیت می کنند. اما به نظر می رسد؛ که برخی از آنها مجهزتر باشند.

به طور کلی در یک گالری محصولات هتلی، انواع و اقسام ملزومات مورد نیاز یک مهمان پذیر را می توان مشاهده کرد. این ملزومات شامل ظروف غذاخوری، ظرف های یکبار مصرف، وسایل خواب، لوازم بهداشتی روزانه و وسایل حمام می باشند.

در فروشگاه های عرضه محصولات هتلی درجه یک، برندهای مختلفی از مواد بهداشتی را مشاهده می کنیم. به عنوان مثال می توان از محصولات هتلی خاوران نام برد. این محصولات از جمله لوازم تولید شده شرکت بس بوده؛ و بسیار باکیفیت هستند.

صحت، نام یکی دیگر از مارک های مشهور لوازم بهداشتی در ایران است. محصولات صحت را می توان در هر فروشگاهی پیدا کرد. این مواد نیز، بسیار مرغوب بوده؛ و قدرت پاک کنندگی بالایی دارند. به همین علت در دسته محصولات هتلی درجه یک قرار گرفته اند.

در کنار فروشگاه های سنتی محصولات هتلی، باید از فعالیت سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی نیز نام برد. این سایت ها انواع ملزومات درجه یک مخصوص هتل ها را با شرایط عالی به فروش می رسانند.

شرکت صنعتی و بازرگانی محصولات هتلی در تبریز

شرکت صنعتی و بازرگانی محصولات هتلی در تبریزمحصولات هتلی، بخشی از بازار ملزومات بهداشتی را در بر گرفته اند. از نام این محصولات مشخص است؛ که ویژه مسافرت و مراکز اقامتی طراحی شده اند. علاوه بر هتل ها در اماکن زیر نیز از این محصولات استفاده می کنند:

 • مهمان سراها
 • برخی مسافرخانه ها
 • بیمارستان ها و مراکز درمانی
 • مساجد
 • فرودگاه ها
 • شرکت ها

شرکت صنعتی و بازرگانی محصولات هتلی در تبریز، انواع مختلف کالاهای داخلی و خارجی این حوزه را عرضه می کند. لازم به ذکر است؛ که امروزه مراکز زیادی در قالب شرکت محصولات هتلی فعالیت کرده؛ و همواره سعی می کنند؛ کالاهای باکیفیت ایرانی را با قیمت مناسب به فروش برسانند.

تبریز یکی از بهترین و بزرگترین شهرهای ایران است. این شهر هم از لحاظ صنعتی و هم نظر گردشگری زبانرد می باشد. در نتیجه رونق تولید و عرضه محصولات هتلی در این شهر بدیهی به نظر می رسد.
در این راستا یکی از بزرگترین شرکت های بازرگانی محصولات هتلی در تبریز تاسیس شده است. کلیه هتل ها و اقامت گاه های استان آذربایجان شرقی می توانند؛ اقلام مورد نیاز خود را به صورت عمده و با قیمت مناسب از این شرکت تهیه کنند.

لازم به ذکر است؛ که طراحی و به بازار آمدن محصولات هتلی، مزایای زیادی برای مسئولین اقامت گاه ها و البته مهمانان این اماکن داشته است. به گونه ای که امروزه هر مسافری می تواند؛ بدون دغدغه به همراه بردن وسایل نظافت و حمام در هتل ها اقامت داشته باشد. از ظرفی طراحی مواد بهداشتی در ابعاد کوچک، کار پذیرایی از مسافران را بسیار راحت می کند.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید