مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش شامپو مخصوص هتل ساویز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شامپو مخصوص هتل ساویزبزرگترین فروشنده شامپو هتلی ایرانی

شامپو ها یکی از لوازم مهم برای رعایت نظافت است و یکی از مناسب ترین ماده شوینده برای مو ها می باشد. یکی از نوع های بسته بندی شامپو ها شامپو مخصوص هتل ساویز است که مخصوص مصارف در هتل ها است. ترکیبات، اسانس، کارایی و فواید آن از عوامل مهم تنوع دهنده ی این محصول هستند. ایران دارای فروشنده شامپو هتلی در سر تا سر  کشور است.

شرکت پخش شامپو مخصوص هتل ساویز

انواع شامپو مخصوص هتل ساویز

انواع شامپو مخصوص هتل ساویزهتل ها جزو مراکزی هستند که افراد مختلفی به طور گذرا در آن سکونت می کنند. استفاده از لوازم یکبار مصرف از ضروریاتی است که هتل ها یا مهمان پذیر ها باید به آن توجه کنند. رعایت بهداشت در هتل ها یکی از نکات مهمی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد و تمهیداتی برای آن فراهم کرد.

خرید لوازم یکبار مصرف برای هتل از طریق عرضه کنندگان معتبر  این محصولات امکان پذیر است. در زیر به تعدادی از لوازم یکبار مصرف هتلی اشاره می کنیم که توسط تولید کننده های مختلف تولید می شوند:

 • شامپو یکبار مصرف
 • صابون ها
 • حوله های صورت و حمام
 • دمپایی
 • ملافه

شایسته است با ورود هر فرد به اتاق لوازم بهداشتی قبلی عوض شوند و محصولاتی دیگر عرضه شود. 

شامپو های هتلی متناسب با کاربرد متفاوت هستند. شامپو هایی که مخصوص هتل ها تولید می شوند دارای ابعاد کوچک و به صورت یه نفره تولید می شوند. یکی از جدید ترین مدل های شامپو های هتلی شامپو های گیاهی  است که علاوه بر کاربرد بهداشتی جهت شست و شو، دارای خاصیت درمانی و بهبود دهنده هستند.

بزرگترین فروشنده شامپو هتلی ایرانی

بزرگترین فروشنده شامپو هتلی ایرانیرعایت بهداشت و تمیزی در هر موقعیتی یکی از ضروریات است. از جمله این موقعیت ها سفر است. افراد در سفر بیشتر نیاز به تمیزی را حس می کنند. هتل ها به عنوان محل اسکان مسافرین با در اختیار قرار دادن لوازم بهداشتی به پاسخ به نیاز تمیزی کمک می کنند.

شامپو ها انواع مختلفی دارند که نوع هتلی آن مخصوص استفاده این مکان ها تولید می شوند و خریداران آن هتل ها و مهمان پذیر ها هستند و بزرگترین فروشنده شامپوهتلی ایرانی آن را عرضه مینماید:

اگر بخواهیم دسته بندی کلی از انواع شامپو هتلی داشته باشیم می توانیم به موارد زیر اشاره کرد:

 • شامپو تک نفره
 • شامپو گیاهی 
 • شامپو مخصوص هتل ساویز
 • شامپو یکبار مصرف
 • شامپو های  ویتامینه
 • شامپو هتلی ایوان

مسافرانی که در هتل ها اقامت می کنند قطعا برای شست و شوی مو های خود و یا استحمام به شامپو نیاز دارند اما چون این محصول شوینده به طور مستقیم با پوست سر و مو های فرد در تماس است خدمه ی هتل ها باید هر بار بعد از تخلیه اتاق وسایل شوینده را هم تجدید کنند، به همین دلیل به صرفه است که هتل داران ازشامپو مخصوص هتل استفاده نمایند.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید