مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده بهترین شامپو هتلی در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازرگانی تجهیزات هتلی و اقلام و لوازم یکبار مصرف هتلیخرید ویژه شامپو و صابون هتلی ارزان قیمتفروشنده بزرگ شامپو های هتلی تک نفرهانواع شامپو برای هتل و مراکز فروش آنمحل فروش صابون و شامپو های گرمی یکبار مصرفقیمت استثنایی شامپو های هتلی در بازار تهران

اکثر هتل داران به این نکته توجه دارند که مسافران در حین سفر بتوانند به بهداشت خود رسیدگی کنند، لذا برای مسافران خود محصولات بهداشتی هتلی در نظر گرفته‌اند که شامپوی هتلی نیز جزو این محصولات بهداشتی قرار دارد. با توجه به این نیاز هتلداران به خرید شامپو هتلی، تولید کنندگان شامپو در برندهای مختلف، همواره تولید شامپو تک نفره و یا هتلی را با ابعاد کوچکتر  در دستور کار خود قرار داده اند. ما در این مطلب قصد داریم این محصول را از تمامی جوانب بررسی کنیم. شما نیز برای اطلاع یافتن از انواع عرضه کننده شامپو هتلی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

عرضه کننده بهترین شامپو هتلی در بازار تهران

بازرگانی تجهیزات هتلی و اقلام و لوازم یکبار مصرف هتلی

بازرگانی تجهیزات هتلی و اقلام و لوازم یکبار مصرف هتلیدر ایران شرکت‌های بازرگانیی وجود دارد که با تمامی کارخانجات تولیدی که در کنار محصولات خود به تولید محصولات در سایز کوچک یا هتلی نیز می پردازند، قرارداد بسته اند و محصولاتشان را به طور مستقیم از طریق این کارخانه ها خریداری و عرضه بازار های عمده فروشی و بازارهای جزء می کنند.

در لیست محصولات این شرکت های بازرگانی انواع و اقسام محصولات هتلی مانند:صابون هتلی گرمی، شامپو یکبار مصرف و انواع شامپو هتلی از برندهای مختلف مانند شامپو هتلی ساویز، شامپو هتلی ساشه و سایر برند ها وجود دارد. لازم به ذکر است که قیمت محصولات این شرکت های بازرگانی، نسبت به قیمت محصولات مشابه در بازارهای جزء، بسیار پایین‌تر است و آن هم به دلیل عدم وجود واسطه ها و دلالان در روند تولید تا مصرف محصول است.

خرید ویژه شامپو و صابون هتلی ارزان قیمت

خرید ویژه شامپو و صابون هتلی ارزان قیمتاگر به دنبال شامپو ارزان قیمت هستید بهتر است به صورت مستقیم خرید خود را از درب کارخانه و یا نمایندگی های کارخانه مربوطه انجام دهید. زیرا همانطور که می دانید واسطه ها تاثیر بسیار مستقیمی در افزایش قیمت کالاها را دارند. لذا شما با خرید مستقیم، این واسطه ها را حذف می کنید و محصول خود را با ارزان ترین قیمت خریداری می کنید.

از دیگر راه‌های خرید شامپو و صابون هتلی ارزان قیمت، خرید از طریق سایت های اینترنتی است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، خرید کردن امری بسیار ساده شده است به گونه ای که اگر یک گوشی هوشمند که می تواند به اینترنت متصل شود را در دست داشته باشید، به راحتی می توانید در بستر اینترنت، فروشگاه های اینترنتی را جستجو کنید که در محصولات خود نیز شامپو و صابون و یا سایر محصولات هتلی را قرار داده اند.

شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را از طریق این سایت ها به طور مستقیم سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. البته هنگام خرید از این سایت های فروش اینترنتی، حتما توجه داشته باشید که سایت مورد نظر دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد تا از صحت محصول خود اطمینان کافی را داشته باشید.

فروشنده بزرگ شامپو های هتلی تک نفره

فروشنده بزرگ شامپو های هتلی تک نفرهشامپو های هتلی معمولا در سایز های تک نفره تولید می شوند و در تمامی فروشگاه های زنجیره ای نیز می توانید این محصول را بیابید. اما فروشنده اصلی شامپو هتلی تک نفره بازارهای عمده فروشی هستند که تمام تجهیزات هتلی را در معرض فروش قرار می‌ دهند.

این عمده‌فروشان تمامی محصولات خود را که شامپو هتلی هم جزو آن‌ ها است، به طور مستقیم از کارخانجاتی که با آن ها قرارداد دارند تهیه می‌کنند و با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت های محصولات مشابه موجود در بازار در اختیار مشتریان خاص خود قرار می دهند. مشتریان این بازار های عمده فروشی معمولاً مسئولان خرید بیمارستان ها، هتلداران، مسافرخانه ها و سایر اصناف مشابه این ها است که نیاز آن ها به خرید این نوع محصولات هر روزه ثابت است.

انواع شامپو برای هتل و مراکز فروش آن

انواع شامپو برای هتل و مراکز فروش آنشامپو های هتلی در انواع مختلف تولید می شوند. برخی از شامپو های هتلی یکبار مصرف است و با یک بار استفاده تمام می‌شود. اما برخی شامپوهای هتلی بر اساس تعداد روز استفاده، ساخته می شوند و می توان به تعداد دفعات دو یا سه بار از آن ها استفاده کرد . اغلب هتلداران برای مسافران خود از شامپوهای هتلی استفاده می کنند که مناسب برای استفاده در چند روز باشد تا برای مسافرانی که بیش از یک شب در هتل آن ها اقامت دارند، یک بار مصرف بودن شامپو، تبدیل به یک معضل نشود.

شامپو های هتلی نیز بر اساس وزنشان هم انواع مختلفی دارند که این شامپوها از ۲۰ گرمی گرفته تا ۵۰گرمی در لیست محصولات تجهیزات هتلی قرار می گیرند.

حتی شامپو های هتلی بر اساس شکل ظاهری و بسته بندیشان نیز انواع مختلفی دارند.قالب بسته بندی برخی از این شامپو ها طرح موج  و برخی طرح قطره می باشد هر کدام از این قالب ها وزن مشخصی از شامپو را در درون خود جای می‌دهند که هر کدام از آن ها دارای قیمتی متفاوت هستند.

برای اطلاع بیشتر از انواع شامپوهای هتلی می توانید به سایت های فروش اینترنتی مراجعه کنید و انواع و اقسام شامپو های هتلی را در ویترین محصولات این فروشگاه های اینترنتی مشاهده و در صورت لزوم اقدام به خریداری محصول مورد پسند خود کنید.

.

محل فروش صابون و شامپو های گرمی یکبار مصرف

محل فروش صابون و شامپو های گرمی یکبار مصرفهمانطور که پیش تر اشاره کردیم، صابون و شامپو های هتلی نیز به صورت تک نفره و یکبار مصرف تولید می شود. اگر شما خریدار چنین شامپو هتلی هستید می توانید این محصول را در بازارهای عمده فروشی که در حوزه توزیع محصولات هتلی  فعالیت دارند، بیابید.

همچنین تولید کنندگان صابون و شامپو در اینترنت با نام خود سایت های معتبری را راه‌اندازی کرده‌اند و محصولات خود را در این سایت ها قرار داده اند تا مشتریانشان بتوانند به طور مستقیم در خارج و یا داخل کشور به راحتی محصول مورد نظرشان را از طریق این سایت‌ها سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند. شما نیز می توانید با خرید غیرحضوری، صابون و شامپوی هتلی خود را از این سایت ها به صورت مستقیم و با قیمتی پایین تر از قیمت های موجود در بازار خریداری کنید.

این تولیدکنندگان علاوه بر راه اندازی فروشگاه اینترنتی با نام خود نیز، در سراسر کشور نمایندگانی را در نظر گرفته اند که محصولات خود را به صورت مستقیم به این نمایندگی‌ها عرضه می‌کنند تا خریداران بتوانند محصولاتشان را با قیمت درب کارخانه از این نمایندگی ها در سراسر کشور تهیه کنند.

شما نیز اگر مایل به خرید حضوری هستید، علاوه بر مراجعه به بازارهای عمده فروشی می توانید به این نمایندگی ها سر بزنید و محصول مورد نظر خود را در بین محصولات این نمایندگی ها بیابید و با قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت استثنایی شامپو های هتلی در بازار تهران

قیمت استثنایی شامپو های هتلی در بازار تهرانبازار تهران معمولاً مرکز عمده فروش تمامی محصولات تولیدی کارخانجاتی است که در اطراف تهران فعالیت دارند. قیمت محصولاتی که در بازار تهران عرضه می شوند نسبت به قیمت محصولاتی که در بازار شهرستان ها به فروش می رسد بسیار پایین‌تر است. شامپو هتلی نیز از این قضیه مستثنی نیست. شما می‌توانید برای خرید شامپو هتلی به صورت عمده با ارزان ترین قیمت به بازارهای مرکزی تهران مراجعه و محصول مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت و کیفیت تهیه کنید.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید