مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز دمپایی هتلی در سایت های فروش عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید دمپایی یکبار مصرف با کیفیت های متفاوتعرضه دمپایی یکبار مصرف آرایشگاهی و هتلیانواع دمپایی هتلی و قیمت خرید آنسایت خرید و فروش دمپایی های یکبار مصرفشرکت پخش اقلام ضروری هتلفروشگاه معتبر محصولات هتلی ارزان قیمت

قیمت عمده دمپایی هتلی، ارزان و مقرون به صرفه است. دمپایی هتلی، در سایت های فروش عمده با نازل ترین قیمت ها ارائه می گردد. با استفاده از این دمپایی های یک بار مصرف روزهای خوشی را هنگام سفر تجربه خواهید کرد.

قیمت روز دمپایی هتلی در سایت های فروش عمده

تولید دمپایی یکبار مصرف با کیفیت های متفاوت

تولید دمپایی یکبار مصرف با کیفیت های متفاوتدمپایی یکبار مصرف در کیفیت های متفاوت تولید می گردد. قیمت دمپایی هتلی با توجه به سایز و کیفیتی که دارد متفاوت است.

ویژگی های دمپایی یکبار مصرف:

دمپایی یکبار مصرف، صورت بافته است و به منظور یکبار استفاده طراحی شده اند و بعد از آن به چرخه بازیافت باز می گردند. این نوع مپایی ها مناسب استفاده در هیل، مراکز درمانی و بیمارستان ها، ساختمان های مسکونی، داخل هواپیما و سالن های زیبایی کاربرد دارند.
این دمپایی ها اندازه های ثابتی دارند و از فرایند تولید یکسانی برخوردارند. نیاز به استفاده از پارچه در این محصول بسیار کم است به همین دلیل فرایند ساخت آسانی دارد. اندازه فاکتور مهمی در تولید این دمپایی است.

عرضه دمپایی یکبار مصرف آرایشگاهی و هتلی

عرضه دمپایی یکبار مصرف آرایشگاهی و هتلیدمپایی یکبار مصرف آرایشگاهی و هتلی به صورت عمده عرضه می گردد. مرکز فروش دمپایی انواع دمپایی های یکبار مصرف را ارائه می دهد.

دمپایی یکبار مصرف در انواع:

 • پنجه بسته
 • پنجه بسته
 • لا انگشتی

و مدل های دیگر تولید می گردند. 

مکان هایی که برای استفاده از این دمپایی مناسب است، عبارتند از:

 1. هتل ها
 2. مراکز آبگرم
 3. بیمارستان ها
 4. منازل مسکونی
 5. داخل هواپیما

دمپایی ها اشکال و رنگ های متفاوتی دارند، ولی اغلب به رنگ سفید هستند. دمپایی های حوله ای یکبار مصرف در قسمت بالایی از پشم گوشفند سفید ساخته شده اند. 

در هنگام مسافرات حتما یک جفت از این دمپایی ها را به همراه داشته باشید. ان دمپایی را می توانید در سالن غذا خوری، سالنن زیبایی، سالن آبگرم و بخش های دیگر استفاده نمایید. هنگام راه رفتن بر روی سطوح صاف هیچگونه لغزشی نخواهید داشت. با تهیه یک جفت از آن مطمئن شوید که همواره در دسترس خواهند بود. این دمپایی ها در دو ابعاد زنانه و مردانه تهیه می گردند. 

انواع دمپایی هتلی و قیمت خرید آن

انواع دمپایی هتلی و قیمت خرید آنانواع دمپایی هتلی در قیمت های متفاوت وجود دارند. قیمت خرید دمپایی حوله ای یکبار مصرف، با توجه به کیفیت و راحتی که دارد، ارزان است. این دمپایی ها معمولا به شکل جلو بسته هستند.

 دمپایی هتلی یکبار مصرف مخصوص بانوان، تشکیل یافته از پشم گوسفندی، کف پوش لوکس برای راحتی بیشتر، ایده آل برای استفاده میهمانان در منزل، هتل و مسافرت است. این مپایی ها در سه سایز کوچک، بزرگ و متوسط عرضه می گردند. همچنین در بسته بندی های عمده به فروش می رسند. 

از ویژگی های دمپای های یکبار مصرف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازگاری با انگشتان پا: این دمپایی های مخصوص، به دلیل اینکه از پشم گوسفند طبیعی ساخته شده اند، راحتی پا را فراهم می کنند.
 • کفی با کیفیت: دارای کفی با دوام و راحتی است. از لغزندگی پا جلوگیری می کند. این کفی ها راحت، گرم و ارزان قیمت هستند.
 • ایمنی: دمپایی ها طوری طراحی شده اند که از لغزش حین حرکت جلوگیری می کنند و به راحتی می توان آن ها را در سطوحی مانند حمام یا هر سطوح مرطوب دیگری مورد استفاده قرار داد. 

یک سبد از دمپایی این دمپایی ها را کنار درب خروجی، جهت استفاده میهمانان قرار دهید. میهمانان احساس راحتی خواهند کرد. همچنین سطح منزل تمیز خواهد ماند. 
این دمپایی دارای اندازه های بزرگی است تا همه افراد خانواده بتوانند از آن استفاده کنند. برای استفاده آقایان و خانم ها مناسب است.

 • آرامش فوق العاده: با استفاده از این دمپایی ها، استرس کاری و مشکلات زندگی را فراموش خواهید کرد.

این محصول ایده آل برای استفاده در هتل، متل، مسافرت هوایی، مهمانی ها،  اتاق خواب، خانه، اتاق مهمان، آشپزخانه است. این دمپایی های لوکس یکبار مصرف، کاملا بهداشتی هستند. 

از ویژگی های این نوع دمپایی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. مناسب و راحت 
 2. سالم 
 3. گرم 
 4. ارزان قیمت 

این ویژگی های فوق العاده، دمپایی های یکبار مصرف را به تدریج به بخشی ضروری از زندگی مردم تبدیل کرده است.

سایت خرید و فروش دمپایی های یکبار مصرف

سایت خرید و فروش دمپایی های یکبار مصرفسایت خرید و فروش دمپایی های یکبار مصرف انواع دمپایی های هتلی را عرضه می کند.

دمپایی های یکبار مصرف، از پشم گوسفندی بسیار نرم ساخته شده اند. وقتی این دمپایی را می پوشید، احساس راحتی فوق العاده ای خواهید داشت. برای استفاده در سطوح لغزنده مناسب هستند.
برای استفاده در مسافرخانه ها، مسافرت های هوایی، مهمانی های خودمانی، استخر آبگرم، اتاق خواب، حمام، خانه و اتاق میهمان مناسب هستند.
این دمپایی در بسته بندی کاملا بهداشتی و سایز های گوناگون ارائه می گردد.

شرکت پخش اقلام ضروری هتل

شرکت پخش اقلام ضروری هتلشرکت پخش اقلام ضروری هتل تولید کننده دمپایی انواع محصولات هتلی با کیفیت است.
با تهیه این دمپایی ها برای هتل خود، رضایت میهمانان را جلب خواهید کرد، به طوری که میهمانان دوست دارند بارها و بارها به هتل شما بیایند، زیرا اقامتی راحت و دنج خواهند داشت.

حفاظت از پا: این دمپایی ها از جنس پارچه پشم گوسفند سفید و سه تکه ساخته شده اند که از لغزش جلوگیری می کند. برای استفاده زنان و مردان مناسب است.

 • حمل و نقل آسان: هنگام مسافرت دمپایی های یکبار مصرف را حتما به همراه داشته باشید و آن ها مواظب پاهای شما خواهند بود.

دمپایی یکبار مصرف ایده آل برای استفاده در خانه، هتل ها، تعطیلات، سالن های زیبایی، مراکز تناسب اندام، دفاتر پزشکی، سونا، استخرها و مجتمع های ورزشی هستند.

 • حفاظت: آن ها پا را در برابر میکروارگانیسم های مضر، قارچ و باکتری ها محافظت می کنند.

با وجود این دمپایی ها در منزل میهمانان کاملا احساس آرامش خواهند داشت. همچنین دمپایی یکبار مصرف برای استفاده کارمندان بعد از ساعت ها کار لذت بخش خواهد بود. تمام دمپایی ها در بسته بندی های پلاستیکی منفرد و کاملا بهداشتی قرار دارند.

فروشگاه معتبر محصولات هتلی ارزان قیمت

فروشگاه معتبر محصولات هتلی ارزان قیمتفروشگاه معتبر محصولات هتلی، تمامی کالاها را در قیمت های ارزان عرضه می کند. کالاها در جنس، سایز و رنگ های مختلف موجود هستند. به خصوص دمپایی های هتلی در سبک ها و اندازه های مختلف ارائه می گردد.

دمپایی هتلی از جنس بسیار با کیفیت ساخته شده است. به دلیل استفاده از پارچه های نرم و جاذب، تنفس پا را فراهم می کند. اجازه دهید پاهایتان هوای تازه را احساس کنند.

این دمپایی ها را همیشه به همراه داشته باشید. دمپایی های مسافرتی یک بار مصرف کالایی ضروری برای استفاده در سفر به شمار می روند. ایده آل برای استفاده در هتل، متل، سالن غذا خوری، سالن آرایشی و  درون هواپیما هستند.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید