مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت شامپو هتلی ایوان بصورت مستقیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شامپو هتلی ایوانقیمت شامپو هتلی ایوانخرید شامپو هتلی ایوان بصورت مستقیمفروش بدون واسطه شامپو هتلی با کیفیت مناسب در کشورقیمت روز شامپو هتلی ایوانارائه دهنده شامپو هتلی در بازار های داخلیفروشگاه شامپو هتلی ایوانانواع شامپو هتلی ایوان در طرح ها و رنگ های مختلفخصوصیات و ویژگی های شامپو هتلی ایوانکارخانه تولیدی شامپو هتلیبسته بندی جدید شامپو هتلینمایندگی انحصاری شامپو هتلی ایوان در اصفهان
قیمت شامپو هتلی ایوان

قیمت شامپو هتلی ایوان در بازار داخلی تحت تاثیر نوسانات اقتصادی و هم چنین فاکتورهای کیفی و کمی تعیین می شود. همانطور که می دانید امروزه به واسطه افزایش صنعت هتل داری، تقاضا برای خرید اقلام بهداشتی مانند انواع شامپو تک نفره نیز در حال گسترش است. یکی از مهمترین چالش ها برای مدیران هتل ها، خرید محصولات بهداشتی هتلی بصورت مستقیم با قیمت و نرخ ارزان است. برای این منظور بهترین راهکار چیست؟ کدام برندها و شرکت های تولیدی توانسته اند محصولات متنوعی جهت رفع نیاز مصرف کنندگان نهایی تولید و به بازار عرضه نمایند؟

قیمت شامپو هتلی ایوان بصورت مستقیم

انواع شامپو هتلی ایوان

انواع شامپو هتلی ایوانشامپو واژه ای برگرفته از چامپانا در فرهنگ هندو معادل کلمه ماساژ دادن در فارسی است که امروزه یکی از لوازم جدایی ناپذیر جهت حفظ سلامت شخصی محسوب می شود.
همانطور که می دانید شامپو دسته بندی پهناوری از نظر نوع تنوع دارد که در نتیجه در نظر گرفتن سلیقه شخصی مشتریان و هم چنین جنس موی سر افراد مختلف تولید و عرضه شده است.

امروزه تنوع شامپوها از نظر حجم، سایز، نوع مناسب برای انواع مو، قیمت و حتی زمان استفاده از آنها بسیار زیاد شده است. به گونه ای که حتی در هنگام مسافرت می توانید انواع شامپو کوچک را با خود حمل کنید و از نظر رعایت بهداشت فردی هیچ دغدغه ای نداشته باشید.

در این صنعت یکی از پرمصرف ترین انواع محصولات، ارقام مناسب استفاده در هتل ها و مسافرخانه ها با نام شامپو هتلی است. این محصول از آنجایی که اغلب در بسته بندی بسیار کوچک تولید می شود انتخاب مناسبی برای شرکت های خدماتی در زمینه هتلداری می باشد.

انواع شامپو هتلی در کشور با برندهای متعددی در بازار قابل تهیه بوده که یکی از پرطرفدارترین آنها برند ایوان است. از نظر نوع بسته بندی می توان به شامپوهای مکعبی، استوانه ای، طرح موج و تیوپی اشاره کرد.

قیمت شامپو هتلی ایوان

قیمت شامپو هتلی ایوانقیمت، فاکتوری که برای خریداران عمده انواع لوازم بهداشتی اهمیت فراوانی دارد. از این رو همگی آنها همواره به دنبال بهترین منابع یا همان تامین کننده ها برای خرید ارزان محصولات مورد نظر خود هستند.

در مورد قیمت شامپو باید اذعان داشت که عوامل و فاکتورهای متعددی در تعیین آن دخیل هستند. برخی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر نرخ انواع شامپو هتلی عبارت است از:

 1. حجم، سایز و نوع بسته بندی: هزینه های بسته بندی، جنس قوطی شامپو و هم چنین حجم و وزن آن بر قیمت نهایی تاثیر مستقیم دارند.
 2. کیفیت و نوع ترکیبات: بدون شک شامپوهای گیاهی و ارگانیک به مراتب گران تر از ارقام شیمیایی هستند.
 3. برند شرکت تولیدی: برندها تاثیر زیادی بر تعیین قیمت ها و هم چنین میزان سفارشات خرید در بازار دارند.
 4. قیمت مواد اولیه: افزایش یا کاهش نرخ مواد اولیه مهمترین عامل تعیین کننده قیمت فروش یک قوطی شامپو است.
 5. نوسانات بازار مواد شوینده: قیمت و نرخ فروش رقابت و تولیدکنندگان دیگر نیز می تواند عاملی در افزایش یا کاهش قیمت باشد.

توجه کنید که در بازار رقابتی این روزها، اطلاع و استعلام قیمت شامپو کوچک و بزرگ ایوان یا هر برند دیگری امری اجتناب ناپذیر است. عدم اطلاع از این فاکتور در نهایت موجب باز ماندن از بازار فروش و گاهاً خرید با نرخ بالا در زمان نامناسب خواهد شد.

خرید شامپو هتلی ایوان بصورت مستقیم

خرید شامپو هتلی ایوان بصورت مستقیمدر مورد خرید لوازم بهداشتی هتلی به ویژه شامپو، یک سوال مهم مطرح است که آیا باید به مناسب بودن شامپو بر حسب نوع یا جنس مو توجه کرد؟ در پاسخ باید گفت خیر. از آنجایی که هر روز تعداد زیادی مسافر در هتل ها استقرار می یابد، مهمترین نکته رعایت نکات بهداشتی و ارائه بهترین خدمات در این زمینه است.

اغلب شرکت های تولیدی برای این منظور همواره شامپوهای ملایم و مناسب برای انواع مو را تولید می کنند تا در نهایت جوابگوی نیاز تمامی مصرف کنندگان باشند.

نکته مهم دیگری که اغلب برای فعالین به ویژه مدیران هتل ها اهمیت دارد، خرید مستقیم و ارزان این محصولات است. برای این منظور مراجعه به شرکت های فروش و هم چنین شناخت نمایندگان پخش و توزیع اقلام بهداشتی هتلی بهترین راهکار است.

در نظر داشته باشید که تنوع برندهای عرضه شده به بازار بسیار زیاد بوده که گاهاً از نظر تنوع و کیفیت تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. انتخاب شامپو هتلی باکیفیت در نهایت منجر به رضایت کامل مراجعه کننده و افزایش اعتبار مجموعه خواهد شد.

فروش بدون واسطه شامپو هتلی با کیفیت مناسب در کشور

فروش بدون واسطه شامپو هتلی با کیفیت مناسب در کشوردر یک طبقه بندی کلی انواع شامپو هتلی تک نفره را می توان در دو گروه شامپو سر و شامپو بدن قرار داد. این محصولات اغلب در بسته بندی های پت و پلی اتیلن تولید می شوند که با عوامل محیطی به ویژه رطوبت سازگار هستند.

وزن در نظر گرفته شده این محصولات ۳۰ گرم بوده و اغلب به صورت کارتن های ۳۰۰ عددی بسته بندی و به بازار عرضه می شوند. نمایندگی و شرکت شامپو هتلی همواره به صورت مستقیم و بدون واسطه محصولات بهداشتی را در اختیار خریداران قرار می دهند.

توجه داشته باشید که فروش بدون واسطه ارقام سفارشی مزایایی مانند کاهش قیمت ها و اطمینان از کیفیت شامپو را برای خریدار به همراه خواهد داشت. فروش شامپو هتلی ایوان نه تنها با روش های سنتی که با بهره گیری از شبکه های اینترنتی در بین خریداران مرسوم شده است.

خرید و فروش آنلاین این محصولات در سراسر کشور امکان دسترسی آسان به انواع شامپو در مدت زمان کوتاه را برای خریداران به ارمغان آورده است که منجر به افزایش این روند خرید طی سال های اخیر نیز شده است.

قیمت روز شامپو هتلی ایوان

قیمت روز شامپو هتلی ایوانیکی از مدل های پرطرفدار شامپو هتلی سر ایوان، مدل تیوپی آن است. این محصول از نظر تنوع دارای دو ترکیب مختلف مناسب موهای معمولی و خشک بوده که هر دو در بطری های پلی اتیلن تولید می شوند.

وزن و حجم شامپوهای تیوپی ایوان ۲۵ گرم می باشد که نمونه ای تک نفره به شمار می روند. قیمت و نرخ فروش آن نیز با توجه به میزان سفارشات عمده مشتریان می تواند متفاوت باشد.

از دیگر برندهای معتبر تولیدی در این حوزه می توان به شامپو هتلی طراوت اشاره نمود که تنوع بالایی از نظر نوع بسته بندی دارد. قیمت روز تمامی برندهای تولیدی بر حسب معیارهای کمی و کیفی تعیین می شود که در نهایت به صورت لیست شده در اختیار خریداران عمده قرار می گیرد.

توجه کنید که به علت نوسانات بازار به ویژه نرخ مواد اولیه، قیمت ها به صورت مداوم در حال تغیر هستند. از این رو  توصیه می شود قبل از اقدام به سفارش و خرید، از طریق نمایندگان پخش و شرکت های فروش، قیمت عمده و کارتنی انواع شامپو را جویا شوید.
البته قیمت ها به تنهایی نمی توانند ضامن کیفیت شامپو باشند. از این رو انتخاب یک برند خوب و نام آشنا در بین تولیدکنندگان می تواند منجر به خرید تضمینی و در عین حال رضایت بخش باشد.

ارائه دهنده شامپو هتلی در بازار های داخلی

ارائه دهنده شامپو هتلی در بازار های داخلیدر بازار داخلی، افراد و فعالین متعددی در قالب بنکداری ها، نمایندگان فروش، شرکت های پخش، تامین کنندگان مستقیم و هم چنین فروشگاه های آنلاین، ارائه دهنده خدمات فروش انواع اقلام و ملزومات بهداشتی هتلی هستند.

انتخاب هر کدام از این تامین کننده ها مزایایی را برای خریداران به همراه خواهد داشت. بدون شک خرید عمده شامپو هتلی به صورت مستقیم از کارخانجات تولیدی کار چندان آسانی نیست. چرا که شرایط خاصی مانند بالا بودن حجم سفارشات یا داشتن اعتبار مالی کافی را می طلبد.

از این رو برای خرید ارزان و در عین حال مطمئن شامپو هتلی مکعبی، تیوپی و … انتخاب بستر مناسب اهمیت ویژه ای دارد. به جرات می توان گفت که خرید از نمایندگان فروش آنلاین یکی از بهترین روش ها در بازار رقابتی امروز محسوب می شود.

مزایای تهیه ملزومات بهداشتی هتلی از این تامین کنندگان بسیار زیاد بوده که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

 • امکان انتخاب برند دلخواه در مقایسه با فروشندگان منطقه ای
 • مقایسه قیمت ها و سفارش ارزان ترین تولیدات
 • اطمینان از کیفیت شامپو و دیگر ملزومات بهداشتی
 • عدم نیاز به مراجعه حضوری و کاهش هزینه ها
 • پایین ترین قیمت خرید به علت خرید مستقیم از نمایندگان معتبر

فروشگاه شامپو هتلی ایوان

فروشگاه شامپو هتلی ایواندر فروشگاه های اینترنتی بهترین انواع شامپو هتلی مسافرتی با برندهای معتبر داخلی مانند ایوان، صحت، طراوات و ساویز عرضه می شود. اگر قصد خرید یک یا چند کارتن از این محصولات را دارید، مراجعه به فروشگاه های محلی نیز می تواند تامین کننده نیاز شما باشد.

در غیر اینصورت برای سفارشات با حجم بالا، انتخاب فروشگاه ها یا فروشندگان توزیع و پخش عمده بهترین انتخاب خواهد بود. توجه داشته باشید که فاکتور قیمت در این شیوه خرید تا حد زیادی اهمیت خواهد داشت که در نهایت منجر به کاهش هزینه های شما خواهد شد.

شامپو هتلی ساویز یکی از بهترین های عرضه شده به بازار است که در ارقام مختلفی مانند شامپو سر سیمپل، اکونومی، پت و تیوپی تولید می شود. شامپو بدن با تنوع بالا از نظر بسته بندی و رایحه های گیاهی نیز از جمله تولیدات این برند می باشد که قیمت مناسبی نیز دارند.

از بین فروشگاه های آنلاین نیز برخی در زمینه برندهای خارجی و عرضه تک فروشی فعالیت دارند که خرید از آنها تنها برای مصرف کننده نهایی مقرون به صرفه خواهد بود. از این رو پیشنهاد کارشناسان و مشاوران فروش، سفارش عمده از طریق عرضه کنندگان برندهای ایرانی جهت بهره مندی از تخفیفات فصلی و جشنواره های تولید کنندگان است.

انواع شامپو هتلی ایوان در طرح ها و رنگ های مختلف

انواع شامپو هتلی ایوان در طرح ها و رنگ های مختلفدر هنگام انتخاب و مصرف شامپو توجه به رایجه، رنگ یا طرح بسته بندی به تنهایی مهم نیست اما جزئی از الزامات می باشد. طبق گفته کارشناسان مصرف شامپو به ویژه نمونه های مناسب برای مو باید طبق استاندارد باشد.

به طور کلی در هر بار شامپو زدن، حجم مورد استفاده باید به اندازه ای باشد که تمام مو و پوست سر از کف پوشیده شود. البته توصیه می شود که تنها دو بار در هفته از شامپو برای شستشوی سر و بدن استفاده نمایید.

شرکت تولید کننده شامپو هتلی ایوان با توجه به این معیارها انواع شامپو را با ترکیبات گیاهی و ارگانیک تولید می کند تا در صورت مصرف زیاد، هیچ آسیبی به مو یا پوست بدن نرسد.

شامپو با رایحه گل های بهاری، سیب و عصاره های گیاهی از جمله نمونه های مختلف تولیدی با برند ایوان در رنگ های آبی و صورتی است. این محصولات از نظر قیمت نیز گزینه هایی ارزان و در عین حال مقرون به صرفه نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار محسوب می شوند.

خصوصیات و ویژگی های شامپو هتلی ایوان

خصوصیات و ویژگی های شامپو هتلی ایوانبدون شک یک شامپو باکیفیت و سازگار با مو و پوست بدن اولین انتخاب مصرف کنندگان است. در بازار انواع شامپو با برندهای ایرانی وجود دارد که تمامی فاکتورهای کیفی را دارا بوده و گاهاً بهتر از ارقام مشابه خارجی هستند.

هتل داران با ارائه بهترین محصولات بهداشتی مانند شامپو و صابون گام مهمی را در جلب رضایت مراجعه کنندگان برمی دارند. از این رو لازم است که با خصوصیات کیفی و ویژگی های شامپو هتلی خوب آشنایی داشته باشند.

از جمله خصوصیاتی که اغلب در طی فرآیند تولید نیز به آنها توجه ویژه می شود عبارت است از:

 • غلظت شامپو که نقش موثری در مقرون به صرفه بودن آن دارد.
 • رایحه مناسب داشته باشد.
 • قدرت نرم کنندگی مو و تمیزکنندگی پوشت بدن را داشته باشد.
 • از ریزش یا وز شدن مو جلوگیری کند.
 • تنوع بالا از نظر کیفی و قیمتی داشته باشد.

علاوه بر برند ایوان، انواع شامپو هتلی صحت نیز تمامی این فاکتورهای کیفی را دارا بوده و انتخاب مناسبی برای استفاده در هتل های چند ستاره و معتبر فعال در نقاط مختلف کشور هستند.

کارخانه تولیدی شامپو هتلی

کارخانه تولیدی شامپو هتلیدر فرآیند تولید معیارهای مختلفی را برای تولید یک شامپو خوب، باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه از نظر قیمت در نظر می گیرند. بدون شک فاکتورهایی مانند تمیزی مو، عدم ایجاد حساسیت، خارش، پوسته شدن سر، خشکی و جلوگیری از شکنندگی از این اهداف می باشند.

با توجه به این موارد در کارخانه شامپو هتلی و مراکز تولیدی استفاده از مواد اولیه باکیفیت جزئی از الزامات به ویژه در بین برندهای معتبر است. باید گفت که پاک کننده ها نقش مهمی در ایفای روند تولید محصولاتی با این هدف را دارند.
تقویت کننده ها، شفاف کننده ها، اسانس ها، مواد حالت دهنده مو و تامین غلظت شامپو نیز دیگر اجزای تشکیل دهنده موثر در تولید روند یک شامپو باکیفیت به شمار می روند.

برای خرید شامپو هتلی کوچک یا دیگر مدل های موجود در بازار علاوه بر توجه به ترکیبات تولیدی، داشتن علامت استاندارد، تاریخ تولید و انقضاء، نام برند و شرکت تولیدی نیز از موارد مهمی است که توصیه می شود به آنها دقت داشته باشید.

بسته بندی جدید شامپو هتلی

بسته بندی جدید شامپو هتلیتمامی شامپوهای تولیدی در هر سایز و اندازه ای که باشند نیاز به بسته بندی مناسب جهت حمل و نقل آسان دارند. از آنجایی که شامپوهای هتلی در بطری های کوچک یکنفره تولید می شوند، اغلب در کارتن های ۳۰۰ عددی به بازار فروش عرضه می شوند.

امروزه ثابت شده که شکل ظاهری بطری های شامپو نقش موثری در ترغیب مشتریان به خرید دارد. به همین جهت شرکت هایی مانند ایوان دست به ابتکار زده اند و بطری های جدید با طرح های هندسی مانند مکعبی، استوانه ای و موج دار را انتخاب نموده اند.

برخی مدل ها نیز دارای سرهای پیچ دار هستند که امکان خروج محتویات شامپو به صورت قطره ای و کم را فراهم می آورند. خوشبختانه در تمامی مراکز و فروشگاه شامپو هتلی ایوان، ارقام مختلفی از این محصول عرضه شده تا مشتریان به راحتی بتوانند نمونه مورد نظر خود را تهیه نمایند.

قابل ذکر است که انواع شامپو هتلی تیوپی یکی از مدل های پرطرفدار در بین مصرف کنندگان است. عدم باز شدن درب شامپو و جاگیر نبودن از جمله مزیت های بسته بندی آن است که اغلب مسافران را ترغیب به استفاده از آن می کند.

نمایندگی انحصاری شامپو هتلی ایوان در اصفهان

نمایندگی انحصاری شامپو هتلی ایوان در اصفهانتا به اینجا متوجه شدید که برای خرید عمده شامپو هتلی ارزان روش و راهکارهای زیادی را پیش رو دارید. حال باید با توجه به مزایای هر روش نوع مناسب با فعالیت خود را انتخاب و اقدام به سفارش نمایید.

گفتنی است که امروزه نمایندگی شامپو هتلی با برندهای معتبر ایرانی اغلب در مراکز استان ها و سایت های اینترنتی فعالیت مستمر دارد. در این بین سفارشات آنلاین از آن جهت که نیاز به مراجعه حضوری نداشته و امکان تهیه لیست قیمت تمامی تولیدات مهیا است، گزینه مناسب تری برای خریدهای عمده می باشد.

مصرف شامپو هتلی یزد، اصفهان، شیراز و دیگر شهرهایی که فعالیت هتل ها به واسطه ورود گردشگران قابل توجه است، همواره و در تمام طول سال در سطح بالایی قرار دارد. مدیران هتل ها می توانند با عقد قرارداد با نمایندگی های انحصاری فروش، اقدام به خرید عمده ارقام مورد نظر با قیمت کارخانه نمایند.

در پایان ذکر این نکته مهم است که قیمت شامپو هتلی ایوان در خریدهای اینترنتی به علت سفارش مستقیم بسیار ارزان تر از فروشگاه های عرضه کننده این محصولات است. علاوه بر این به واسطه فروش دیگر برندهای ایران، امکان خرید شامپو بدن و سر با مارک های مدنظر شما نیز همواره و در تمام طول سال فراهم است.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید