مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت شامپو هتلی مکعبی ایوان

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شامپو هتلی ایوانمعرفی انواع محصولات هتلی ایواننحوه خرید و سفارش شامپو و محصولات هتلی ایوانقیمت شامپو هتلی در بازار ایرانتولید شامپو هتلی مکعبی ایوانشامپو هتلی و کاربردهای آنبرترین ارائه دهنده شامپو هتلی در بازار داخلیبسته بندی شامپو هتلی ایوانپخش عمده شامپو هتلی در بازار جهانیفروشگاه شامپو هتلی در ابعاد مختلفگروه تأمین کننده شامپو هتلی در کشورسایت فروش محصولات هتلی وضعیت مناسب
خرید شامپو هتلی ایوان

خرید شامپو هتلی ایوان از مراکز فروش لوازم هتلی و بهداشتی به میزان عرضه و تقاضا و نیاز هتل بستگی دارد. برخی مکان های اقامتی که دارای مسافران زیادی می باشند انواع شامپو ایوان و سایر محصولات بهداشتی هتلی را در مقادیر زیاد و به صورت کارتنی خریداری می کنند. قیمت شامپو هتلی و کیفیت آن از ملاک های اصلی مراکز اقامتی و هتل ها برای خرید می باشد. امکان خرید عمده و مستقیم انواع شامپو های تیوپی و مکعبی هتلی ایوان با بهترین قیمت و شرایط فراهم شد. مرکز پخش و خدمات هتلداری با در دست داشتن مجموعه متنوعی از انواع محصولات هتلی ایوان نظیر شامپو هتلی، صابون هتلی و مایع دستشویی هتلی در انواع مختلف، آماده همکاری با صاحبان هتل ها و مراکز اقامتی سراسر کشور می باشد.

قیمت شامپو هتلی مکعبی ایوان

انواع شامپو هتلی ایوان

انواع شامپو هتلی ایوانشرکت جاوید از بزگترین و باسابقه ترین کمپانی های ایرانی در تولید انواع محصولات بهداشتی می باشد که با تولید محصولات هتلی ویژه هتل ها و مراکز اقامتی توانسته است بخش عظیمی از بازار هتلی را نیز به خود اختصاص داده و با عرضه باکیفیت محصولات با قیمت مناسب، رضایت مشتریان خود را جلب نماید. شامپو های هتلی ایوان در ۵ نوع مختلف سر و بدن تولید می شوند که در زیر به آن ها اشاره می نماییم:

 • شامپو هتلی سر و بدن مکعبی ایوان
 • شامپو بدن هتلی قطره ای ایوان
 • شامپو تک نفره هتلی و شامپو مسافرتی کوچک و بزرگ
 • شامپو هتلی سر و بدن تیوپی ایوان
 • شامپو هتلی سر و بدن طرح موج ایوان
 • شامپو هتلی سر و بدن استوانه ایوان

انواع شامپو هتلی ایوان و سایر محصولات مرتبط با این حوزه قابل خریداری از شرکت های پخش شامپو هتلی می باشد.
فروشگاه شامپو هتلی در سراسر کشور آماده ارائه خدمات فروش و ارسال این کالا به تمامی نقاط کشور می باشد. بنابراین در صورت نیاز به این اجناس، از طریق کانال های اجتماعی و همچنین اینترنت می توان سفارش خرید را در مقدار مورد نظر به شرکت های معتبر ارائه نمود.

معرفی انواع محصولات هتلی ایوان

معرفی انواع محصولات هتلی ایوانبهداشت و سلامت افراد یکی از نشانه های توسعه کشور های مختلف به شمار می رود و هر چه شاخص بهداشت در یک جامعه بیشتر باشد، نشان دهنده رشد اقتصادی و فرهنگی آن جامعه به شمار می رود.

در این راستا مصرف انواع مواد بهداشتی مانند انواع شامپو و صابون نشان دهنده میزان مصرف این لوازم بوده و حاکی از اهمیت دادن به بهداشت در یک مجموعه یا کشور می باشد. تولید انواع محصولات هتلی بهداشتی نیز با هدف تامین بهداشت فردی و جمعی راهی برای تحقق این هدف یعنی افزایش کیفیت زندگی و ارتقاء بهداشت می باشد.

شرکت های زیادی با برند های مختلف به تولید انواع محصولات هتلی می پردازند که برند ایوان یکی از برند های به نام در این حوزه است. از جمله محصولات هتلی ایوان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • شامپو هتلی
 • صابون هتلی سلفون دار ۱۸ گرمی
 • خمیر دندان ژله ای هتلی
 • مایع صابون هتلی و مایع دستشویی هتلی

این محصولات هر کدام در بسته بندی های شکیل و زیبا، و در رنگ بندی های مختلف تولید می شوند.

نحوه خرید و سفارش شامپو و محصولات هتلی ایوان

در دنیایی که بهداشت یکی از فاکتور های اساسی رشد محسوب می شود، نیاز به مواد بهداشتی که تضمین کننده سلامت افراد و در کل سلامت جامعه باشند، یک نیاز ضروری و اساسی به شمار می رود. در این میان افزایش سفر های خارجی و داخلی و اقامت در هتل ها و مراکز اقامتی عاملی برای تولید محصولاتی شده است که متضمن بهداشت افراد باشد و در ضمن نوعی مزیت اقامت در هتل نیز به شمار آید.

محصولات بهداشتی هتل ها شامل دسته ای از:

 • شامپو تک نفره
 • صابون تک نفره
 • حوله و دمپائی
 • مسواک شخصی

می شود. مقدار و تعداد و همچنین نوع این محصولات از یک هتل به هتل دیگر ممکن است متفاوت باشد و برخی هتل های لوکس ممکن است به ارائه خدمات بیشتری در این زمینه بپردازند.

محصولات بهداشتی با برند ایوان یکی از نمونه نام های تجاری است که در این زمینه تامین کننده نیاز هتل ها می باشد. برای خرید و سفارش این تولیدات به روش های مختلفی می توان اقدام نمود که برخی از رایج ترین این روش ها عبارتند از:

 • خرید حضوری از طریق مراجعه به واحد فروش شرکت ایوان
 • خرید غیر حضوری و سفارش اینترنتی از سایت فروش
 • خرید به صورت تلفنی

از طریق هر یک از روش های فوق می توان به خرید این تجهیزات و سفارش در مقدار مورد نیاز پرداخت. انتخاب هر یک از این روش ها بستگی به امکانات در اختیار واحد تامین کننده در هتل دارد و به همین دلیل ممکن است از شیوه های مختلفی استفاده شود.

قیمت شامپو هتلی در بازار ایران

قیمت شامپو هتلی در بازار ایرانمسافرانی که در هتل برای چند روزی اقامت دارند، از سوی مدیریت هتل خدماتی را دریافت می دارند، که ارائه محصولات بهداشتی به مسافران بخشی از این خدمات می باشد.

منظور از این محصولات، مواد بهداشتی هستند که به تعداد نفرات و به صورت کاملا شخصی برای هر فرد در نظر گرفته می شود. از این رو انواع شامپو، صابون، دمپائی، مسواک و خمیر دندان در سایز های کوچک و به صورت روزانه در اتاق محل اقامت این افراد قرار داده می شود.

بدین ترتیب هر فرد می تواند از این خدمات بهره گرفته و به صورت کاملا شخصی از این محصولات استفاده نماید. این امر از سوی مسافران بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل اکثر هتل ها این خدمات را در لیست کاری خود و پکیج های مخصوص مسافران قرار می دهند.

قیمت این اجناس در بازار ایران مانند شامپو هتلی بستگی به میزان خرید دارد. هتل ها معمولا این اقلام را به صورت کارتنی که هر کارتن دارای تعداد مشخصی شامپوست خریداری می کنند. بنابراین قیمت این کالا برای آنها به صورت کلی و عمده محاسبه می شود. شامپو هتلی ساویز، شامپو هتلی طراوت از جمله برخی محصولات مرتبط با این صنعت هستند.

تولید شامپو هتلی مکعبی ایوان

تولید شامپو هتلی مکعبی ایوانشامپو نوعی مواد شوینده است که عموما برای حفظ بهداشت فردی به کار می رود. ترکیبات اصلی شامپو را ماده ای به نام سورفکتانت تشکیل می دهد که در همه شامپو ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین ترکیب اولیه همه شامپو ها یکی است و می تواند از نظر عطر به کار رفته یا سایر مواد مانند نرم کننده متفاوت از هم باشند. سورفکتانت ماده ای است که اطراف چربی را احاطه کرده و آنها را در خود جذب می نماید. شامپو ها همچنین برای سر و مو به طور مجزا تولید می شوند و در سال های اخیر تولید این محصولات با پیشرفت زیادی همراه بوده است.

این اجناس در حال حاضر توسط شرکت های تولید کننده در داخل کشور تولید و روانه بازار های مصرف می شود. به طور مثال، محصولات شرکت ایوان از این دسته شرکت ها به شمار می رود که به اشکال مختلفی تولید می شود که شامل شامپو های استوانه ای و مکعبی شکل می شوند. تولید این شامپو ها مستلزم به کار گیری فرایند های مختلفی است که در نهایت موجب تولید این محصول و عرضه آن به بازار می شود.

شامپو هتلی مکعبی یکی از مجموعه محصولات با نام ایوان می باشد که اکنون بسیاری از هتل ها از آن برای تجهیز اتاق های هتل به مواد بهداشتی استفاده می کنند.

شامپو هتلی و کاربردهای آن

شامپو هتلی و کاربردهای آندر گذشته مردم برای بهداشت و نظافت از صابون استفاده می کردند. از آن جا که صابون با مشکلاتی نظیر سوزاندن چشم  ها و تحریک نمودن آن همراه بود و از طرفی مو ها را سخت و زبر می کرد، محصولاتی به بازار آمد که این عیوب را نداشتند و می توانستند نرمی و لطافت خاصی به مو ها ببخشند. این محصولات همان شامپو بودند که در سال ۱۹۳۰ برای اولین بار با کمک مواد شوینده مصنوعی تولید شدند.

صنعت تولید شامپو نیز مانند دیگر صنایع با رشد علم و فناوری همراه شد و سبب تولیدات متنوعی در این عرصه با ترکیبات جدید تری شد. این مواد در طی سال ها با تغییرات زیر همراه بوده اند:

 • افزایش کیفی از جهت محیط و بهداشت
 • آسیب کمتر به چشم و پوست
 • امکان ایجاد ترکیبات جدید
 • تولید محصولاتی با بسته بندی های جدید
 • قدرت پاک کنندگی بیشتر

یکی از این تغییرات که به وضوح قابل مشاهده است تولید شامپو هایی در سایز و اندازه کوچک یا به عبارتی شامپو یکبار مصرف که به آن شامپو هتلی نیز اطلاق می شود، بوده است. مهمترین ویژگی این لوازم بهداشتی آن است که گزینه بسیار مناسبی برای مسافران هتل ها می باشد و از جمله خدماتی است که مراکز اقامتی برای مسافران خود در نظر می گیرند. این مواد شوینده برای هر شخص به طور انفرادی در نظر گرفته می شود و به طور مثال اگر اتاقی ۵ تخته باشد، به ازای هر نفر ۵ شامپو اختصاص می یابد.

برترین ارائه دهنده شامپو هتلی در بازار داخلی

برترین ارائه دهنده شامپو هتلی در بازار داخلیعلم شیمی دانش مورد نیاز برای ساخت شامپو و سایر مواد بهداشتی را در اختیار افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، قرار می دهد. به کمک این علم می توان ترکیبات متفاوت از شامپو با رایحه های مختلف ایجاد کرد که مناسب سلیقه های مختلف باشد.

از آن جا که مو و پوست به طور کلی برای تمامی افراد به یکی از سه حالت زیر می باشند، بنابراین امکان ایجاد ترکیباتی متناسب با این اعضای بدن وجود دارد. این حالت ها عبارتند از:

 • موی خشک
 • موی معمولی
 • موی چرب

از این رو بر روی قوطی های حاوی شامپو اطلاعات مربوط  به آن درج شده است و لازم است در هنگام خرید به این اطلاعات توجه شود.

تولید این لوازم توسط شرکت ها و کارخانجاتی صورت می گیرد که تولید کننده بوده و نمونه تولیدات خود را در بازار داخلی به فروش می رسانند. از این رو برترین این شرکت ها ارائه دهنده بهترین نمونه های شامپو هتلی ارزان می باشند که آن را از طریق شبکه توزیع آن را به سراسر کشور ارسال می کنند.

بسته بندی شامپو هتلی ایوان

بسته بندی شامپو هتلی ایوانآنچه سازندگان شامپو به آن توجه دارند، نحوه ترکیب مواد مختلف تشکیل دهنده شامپوست. این مواد باید با تحقیق انتخاب شوند و درصد مناسبی که باید به کار روند به طور دقیق محاسبه شوند. همچنین توجه به این نکته که استفاده از چه نوع عطر و رایحه هایی می تواند جذاب تر باشد و به جلب مشتری بیشتر کمک نماید نیز از اهمیت خاصی برخوردار است.

از دیگر مواردی که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

 • ویژگی های کیفی محصول و نوع رایحه به کار رفته در آن
 • قدرت پاک کنندگی
 • میزان حباب های حاصل از آن
 • متناسب بودن با کدام مو ها و کدام گروه سنی
 • میزان ایجاد حساسیت و تحریک پذیری

پس از در نظر گرفتن تمامی موارد فوق، محصولی که به این شکل آماده می شود، باید بسته بندی شود. بسته بندی یکی از مهمترین مراحلی است که هر کالای تولیدی با توجه به خصوصیتی که دارد یک نوع از آن را شامل می شود. شامپو نیز از محصولات بهداشتی است که در صورتی که برای هتل ها تولید شود، باید از بسته بندی متناسب با آن برخوردار باشد.

ظرف شامپو مسافرتی یا هتلی معمولا کوچک هستند و به اشکال هندسی مختلفی ساخته می شوند. مثلا نوعی از شامپو هتلی با برند ایوان، به شکل مکعبی است و اطلاعات تولید بر روی آن درج شده است.

پخش عمده شامپو هتلی در بازار جهانی

پخش عمده شامپو هتلی در بازار جهانیهمان طور که اشاره شد ترکیبات اصلی شامپو یکی است و فقط در موارد جزئی با هم تفاوت دارند. از جمله مواد اصلی تشکیل دهنده شامپو عبارتند از:

 • آب، مواد تمیز کننده
 • تقویت کننده کف، سفت کننده ها
 • مواد نرم کننده، مواد نگهدارنده
 • بهبود دهنده ها و مواد افزودنی خاص

در بین مواد فوق، آب به میزان هفتاد تا هشتاد درصد بیشترین ترکیبات موجود در شامپو را به خود اختصاص می دهد. آبی که به این شکل به کار می رود، عاری از هر گونه آلودگی است و برای برداشتن یون ها و ذرات مختلف به کار می رود.

پخش و فروش عمده شامپو هتلی در بازار های جهانی از طریق شرکت های بازرگانی صورت می گیرد. این محصولات علاوه بر فروش در بازار داخلی توسط گروه های تجاری که در امر صادرات و واردات فعالیت دارند به اقصی نقاط جهان ارسال می شود.

فروشگاه شامپو هتلی در ابعاد مختلف

فروشگاه شامپو هتلی در ابعاد مختلفدومین ترکیب و ماده فراوان که در شامپو وجود دارد، تمیز کننده ها هستند که سورفکتانت نامیده می شوند. سورفکتانت ماده ای است که اطراف چربی را احاطه کرده و آنها را در خود جذب می نماید. روغن نارگیل، روغن هسته خرما و روغن سویا از جمله روغن هایی هستند که برای تولید سورفکتانت به کار برده می شوند.

شامپو ها همچنین برای سر و مو به طور مجزا تولید می شوند و در سال های اخیر تولید این محصولات با پیشرفت زیادی همراه بوده است.

تولید کنندگان مختلف مواد بهداشتی برای حفظ موقعیت خود در بازار های رقابتی تولید، به طراحی بسته بندی های جدید و ظروف مختلف شامپو هتلی در ابعاد مختلف می پردازند. از این رو امروزه در هنگام مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده اقسام مختلفی از شامپو با بسته بندی و ظروفی در ابعاد مختلف مشاهده می شود.

فروش شامپو هتلی ساویز، شامپو هتلی کرشمه، و شامپو هتلی صحت همگی در این فروشگاه ها با بسته بندی های متفاوت صورت می گیرد.

گروه تأمین کننده شامپو هتلی در کشور

گروه تأمین کننده شامپو هتلی در کشورآلکانول آمید ها ترکیبات دیگری هستند که به عنوان نوعی سورفکتانت یا ماده تمیز کننده به شامپو افزوده می شوند. ایجاد کف و حباب به کمک این مواد صورت می گیرد و دارای دو ویژگی حلالیت در چربی و آب می باشند.

تامین کنندگان شامپو هتلی در کشور گروه های تجاری هستند که مسئول خرید مایحتاج و ملزومات یک واحد اقامتی مانند هتل می باشند. این واحد ها با شرکت های مختلف تولید کننده وارد عقد قرار داد شده و در مورد نحوه خرید، قیمت کلی شامپو و همچنین تعداد مورد نیاز با ویزیتور ها یا مسئول فروش شرکت مربوطه وارد مذاکره می شوند.

این گروه ها می توانند همچنین به تمامی هتل های واقع در نقاط مختلف کشور مراجعه نموده و محصولات شرکت های مختلف را به همراه قیمت به آنها معرفی نمایند و به عبارتی دریافت کننده سفارش خرید این کالا از هتل ها باشند. به این ترتیب برای تهیه این اقلام ارتباط با تامین کنندگان یکی از بهترین راه های خرید به شمار می رود.

سایت فروش محصولات هتلی وضعیت مناسب

سایت فروش محصولات هتلی وضعیت مناسبمحصولات هتلی شامل مجموعه یا پکی بهداشتی می شوند که مختص هر فرد وارد شده به هتل تهیه شده و در اختیار او قرار داده می شوند. این محصولات عبارتند از:

 • دمپائی
 • حوله
 • شامپو
 • صابون
 • مسواک

شرکت هایی که  در این زمینه فعالیت دارند تولیدات خود را با نام مشخص در سایت های فروش اینترنتی نیز عرضه می دارند. بنابراین گروه های تامین کننده ملزومات هتلی می توانند به سایت فروش این شرکت ها مراجعه کرده و ضمن مشاهده و مقایسه تولیدات شرکت های مختلف بهترین نوع آن را انتخاب نموده و به سفارش آنلاین آن بپردازند.

در این سایت ها همچنین می توان با تولیدات و قیمت این اجناس نیز آشنا شد. به طور مثال:

 • قیمت شامپو هتلی صحت
 • قیمت شامپو هتلی ایوان

این اطلاعات با ارائه تصویر و مشخصات کلی کالا همراه است و بهترین شیوه خرید برای واحد های تامین کننده محصولات هتلی در یک مرکز اقامتی مشخص باشد. ضمن این که برای اطلاع از قیمت خرید کلی نیز می توان با واحد مشاوره سایت تبادل اطلاعات نمود.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید