مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش شامپو هتلی بس

شامپو خمیر دندان هتلی بس

آیا می دانید که برای خرید محصولات هتلی اعم از شامپو سر و بدن، خمیر دندان، مسواک، صابون هتلی و … دیگر محصولات تک نفره موردنیاز هتل و یا ارگان خود باید از چه طریقی بدون واسطه خریداری کرد؟ آیا میتوان با نمایندگی فروش محصولات هتلی مارک های بس، ایوان، ساویز و صحت ارتباط گرفت؟ نمایندگی محصولات هتلی بس را میتوان پیدا کرد؟

این ها همه سوالاتی است که برای مسئولین خرید بیمارستان ها و هتل ها برای خریدی بدون واسطه و به صرفه، بوجود می آید زیرا محصولات هتلی بسیار پرمصرف هستند و خریداری کردن آن ها هر ماه و زود به زود باید انجام گیرد به همین دلیل اگر بتوان بصورت مستقیم و بدون واسطه خرید خود را داشت بسیار به صرفه و کم هزینه می باشد.

مرکز هتلداری آراد بعنوان نمایندگی فروش انواع محصولات هتلی شامپو، صابون، خمیر دندان، مسواک، حوله و …در مارک های ساویز، بس، ایوان، صحت و طراوت، آماده همکاری با همه هتلداران و صاحبان خرید هتل ها و بیمارستان ها می باشد و مراکز پخشی هم که میخواهند با قیمت مناسب و درب کارخانه این محصولات را خریداری نمایند، میتوانند با مشاورین ما ارتباط بگیرند تا خریدی آسان و بسیار به صرفه را تجربه نمایند.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید