مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پک هتلی با قیمت فوق العاده ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پک هتلیخرید پک هتلیقیمت پک هتلی
پک هتلی با قیمت ارزان

پک هتلی شامل انواع وسایل بهداشتی مورد نیاز هتل با بهترین قیمت به فروش می رسد. خرید عمده منجر به قیمت فوق العاده ارزان این پک ها می باشد.

اغلب هتل ها ترجیح می دهند تا به جای خرید تک تک محصولات بهداشتی همه آن ها را در یک پک بسته بندی شده کامل خریداری کنند. از این رو نظم بهتری و همچنین کیفیت بالاتری را تجربه خواهند نمود. برای تحقق این امر پک محصولات بهداشتی بهترین گزینه می باشد. قیمت این پک ها در مقایسه با خرید تک بسیار مناسب تر است. لذا هتل ها با خرید عمده پک هتلی با قیمت فوق العاده ارزان می توانند در هزینه های خویش صرفه جویی نمایند.

پک هتلی

پک بسته بندی شده مخصوص هتلی شامل انواع محصولات بهداشتی لازم هتل می باشد. این محصولات شامل موارد زیر می شوند:

  • مسواک
  • خمیر دندان
  • شامپو
  • صابون
  • پولیش کفش
  • پاشنه کش
  • دمپایی یکبار مصرف
  • و…

برای خرید همه این محصولات می توان به راحتی پک کاملشان را تهیه نمود و در شارژ محصولات هتلی از آن ها بهره برد. در واقع این محصولات از ملزومات هتلی هستند تا با رعایت بهداشت از سرایت بیماری ها جلوگیری شود  لذا سلامت مسافران هتل تضمین گردد.

پک هتلی

خرید پک هتلی

این پک ها به علت شامل بودن و دارا بودن تمامی تجهیزات بهداشتی مناسب ترین خرید برای هتل هستند. امروزه پک های هتلی در مدل های مختلف بسته بندی می شوند و اغلب در آن ها از تجهیزاتی با برند یکسان استفاده می نمایند.

خرید پک هتلی توسط هتل داران راهی آسان و مطمئن برای تامین نیازهای مسافران می باشد. چرا که کامل بوده و مخصوص مصارف هتلی تعبیه شده است.

خرید پک هتلی

قیمت پک هتلی

محصولاتی که درون پک های هتلی قرار دارند، همگی به علت این که مخصوص مصرف هتل هستند، لذا در سایز کوچک طراحی شده اند. سایز کوچک آن ها به علت استفاده مسافرتی است. با توجه به موارد ذکر شده یعنی سایز کوچک و خرید عمده قیمت این محصول برای خریدار مقرون با صرفه خواهد بود.

فریبا نظری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیوا شما را به خرید بهترین لوازم بهداشتی تک نفره هتلی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید